Novinka Reduced price!
Nové Rozen Maiden Kanarienvogel Kanaria Cosplay hairwear

Nové Rozen Maiden Kanarienvogel Kanaria Cosplay hairwear

€23.74

Nový produkt

Skladom

Štítky: ženy sleveless hoodie, dámske krátke parochňu anime, v vysokého napätia batérie, vintage veci ploche, svete luster svetlo, ženy sleevless hoodie, vlasy hlavový most žena uk, svete deti, ruský, sukne 9 rokov deti.

PLATBY

Prijímame Kreditné karty, Úschovy a Peniaze rezervácie.Ak potrebujete zaplatiť nám inými spôsobmi, prosím, láskavo kontaktujte nás e-mailom.

Pred platby, prosím skontrolujte vaše dodávky informácie: adresu, meno, psč, telefónne čísla atď.

Prepravné Podmienky

Poštovné podľa ePacket,predpokladaný Príchod: o 7 až 15 dní.

Doprava v Číne Príspevku Registrovaný Air Mail,predpokladaný Príchod: o 15-40 dní(Doprava do ruskej Federácie,stredný Východ,východná Európa,Južná Amerika,Afrika bude trvať oveľa dlhšie. )

Ak potrebujete rýchlejšie prepravu,prosím neváhajte nás kontaktovať pre ďalšie dopravcu EMS/DHL,nájdeme najlepšie riešenie, ako ušetriť náklady.

NÁVRAT & EXCHANGE

Všetky naše položky bude označené a balené v dobrom stave pred odoslaním.Budeme sa snažiť vyhovieť všetkým našim zákazníkom.Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, môžete vrátiť vec na nás pod pôvodného stavu v lehote 7 dní od doručenia pre vrátenie peňazí alebo výmenu.Pred vrátiť položku, prosím, kontaktujte nás pre podrobnejšie vrátiť exchange pokyn.Vrátime vám po obdržaní vrátenej položky.Kupujúci zaplatí za prepravné náklady na vrátenie položky.

Spätná VÄZBA

Sme si dovolenku pozitívnej spätnej väzby po vypočutí ste spokojní s mojím aukcie.Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak je akýkoľvek dôvod, prečo nie ste spokojný s mojím položku a nemohol opustiť pozitívnej spätnej väzby k nám.Budeme sa vždy snažiť vyriešiť všetky problémy.

Ako nás Kontaktovať

Môžete chatu s nami za akékoľvek otázky cez TradeManager,odpovieme vám hneď,ak nie sme online,prosím e-mail nás,my vás budeme kontaktovať do 24 hodín.

Znaky anime
Pohlavie Unisex
Materiál Vysoká Teplota Vlákna
Oddelenie Meno Dospelý
Položka Druh Pokrývku hlavy
Špeciálne Použitie Kostýmy

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty