Novinka Reduced price!
Inteligentný Robot Multi-funkcia Nabíjania detské Hračky Tanec Diaľkové Ovládanie Vianoce, Deň Detí, Darček Inteligentný Robot Hračka

Inteligentný Robot Multi-funkcia Nabíjania detské Hračky Tanec Diaľkové Ovládanie Vianoce, Deň Detí, Darček Inteligentný Robot Hračka

€15.79

-40%

€26.32

Nový produkt

Skladom

Štítky: diecast gt2, dw popruh 19, batéria ph1, potný detox, baul pančuchové nohavice, chladné auta vw, obliečky 400gr, roztomilý hodiee, ecto1 blok.

Inteligentný Robot Multi-funkcia Nabíjania detské Hračky Tanec Diaľkové Ovládanie

Funkcia :

Pohybujúce: Lawrence má 25 stupňov voľnosti a humanoidný tvaru, ktoré umožňujú mu pohybovať sa a adaptovať sa na svet okolo seba.Jeho inerciálnej jednotky mu umožňuje zachovať rovnováhu a vedieť, či je v stoji alebo v ľahu.

Pocit: početné senzory v jeho hlava, ruky, a nohy, ako aj jeho sonars, umožniť mu, aby sa vnímať svoje prostredie a získať jeho ložísk.

Počúvanie a hovorenie: S jeho 4 smerové mikrofóny a reproduktory, komunikuje s človekom v úplne prirodzeným spôsobom, počúvanie a hovorenie.

Videli: vybavený dvoma fotoaparátmi, že film jeho životné prostredie vo vysokom rozlíšení, pomáhať mu rozpoznávať tvary a objekty.

Myslenie: Môžeme naozaj hovoriť o "Umelá Inteligencia" sa s ním, ale roboty sú už schopné reprodukovať ľudského správania.

Rozpoznávanie reči a dialógu sú dostupné v 20 jazykoch.

REVOLUČNÝ PLATFORMU PRE VIACERÉ PRÍPADY POUŽITIA

Ako dnes, viac ako 20.000 roboty sa používajú vo viacerých priemysel vertikály čo najviac používané humanoidný robot po celom svete.Jeho dizajn, schopnosti a spoľahlivosti, aby bolo pútavé a inteligentnej platformy používajú v oblasti vzdelávania, zdravotnej starostlivosti a maloobchod.

Obsah Balenia:

1 Inteligentného Robota

1 diaľkové ovládanie

1 USB nabíjací kábel,

1 manuál

1 1 mini lietadlo hračka

Číslo Modelu 1
Súbor Typ No
Materiál PVC
Pôvod CN(Pôvodu)
Hľadané Slovo 2 Hračka Bábika
Hľadané Slovo 1 HRAČKA

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty