Novinka Reduced price!
4 ks/veľa farbe kovu router elektrické shocker krytu box 123*55*22 mm access control szomk spojovacej skrinke bývanie urob si sám

4 ks/veľa farbe kovu router elektrické shocker krytu box 123*55*22 mm access control szomk spojovacej skrinke bývanie urob si sám

€19.88

Nový produkt

Skladom

Štítky: shocker, shocker hračka, box diy plastové, access control box, electr šok, elektro shocker, alarm krytu, pero shocker, szomk kontrola ohrady, prípad pre rfid.

1, Typ : vstupná stráže bývanie

2, veľkosť : 123*55*22 mm 4.8*2.2*0.87 palec

3, dodacia lehota : 7 dní

4, farba : čierna

Doprava

1. Tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby.

2. Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne.

3. Pred objednaním prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie vášho prednostné zásielky metóda.Za normálnych okolností trvá 7-20 dní na príchod leteckou Poštou, a trvá 3-10 pracovných dní Express.

4. Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, strata času v colné odbavenie.Tak prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas.Ak nechcete prijímať položky do tridsiatich dní, prosím, kontaktujte nás, a potom I vám pomôže sledovať.

5.budeme deklarovať nižšia cena, fakturovaná za kupujúceho jasné.ak kupujúci majú požiadavku na vyhlásiť,pls poznámka v objednávke.vďaka

Návrat Politiky

Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange.

Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu umiestnené vašej objednávky.

To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu.Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.

Spätná väzba

1. Prosím potvrďte doručenia tovaru po máš ich.

2. Ak máte akékoľvek otázky, pre produkty, ktoré si dostal, prosím, kontaktujte nás v čase a budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy a aby ste spokojný.

3. Prosím, dajte nám pozitívnej spätnej väzby.Vďaka za tvoj čas!Vitajte navštívte znova!

Číslo Modelu AK-R-60

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty