Novinka Reduced price!
5 ks/veľa, Originál nové U1502 Podsvietenie podsvietenie IC Čip 12pins pre iPhone 6 G 6 Plus 6+ 6P 6PLUS na palube

5 ks/veľa, Originál nové U1502 Podsvietenie podsvietenie IC Čip 12pins pre iPhone 6 G 6 Plus 6+ 6P 6PLUS na palube

€8.90

Nový produkt

Skladom

Štítky: pre iphone 6 logic board, 6 plus doska, iphon doska, pantum, 61xl, 6 logic board, itt, iphone 6 plus logic board doska, gey, c80.

Platby

Pri nákupe na Dobrekufre.sk , vaše platby sú chránené Escrow.Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky.S Escrow , detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Prepravné podmienky

• Na zaručenie dodacia lehota a bezpečnosti dodávky , sme LEN schopní loď položka na krajín

Uvedené v Poštovné a ; Balenie.

Záruka

• Záruka 6 mesiacov.Kúpiť s dôverou !

• Ak je položka je chybné v 3 mesiace , pošleme vám nahradenie bez extra nabíjačku , alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky.

• Ak je položka je chybný, po 3 mesiacoch , stále sa môžete poslať späť k nám.My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky.Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

Spätná väzba:

• Milí kupujúci , vážime si vášho podnikania , ak ste spokojní s našimi službami , prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.

• Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu , budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás:

• Staráme sa o naše ocenené kupujúci , ak máte nejaké otázky , náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže.Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné , avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel , nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď.Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

Ďakujeme vám za vašu podporu, dúfam, že každý má príjemný služobná cesta inour obchod a vítam vás na poďte ďalej!

Conditon Nové
Model pre iphone 6 6 G 6PLUS
Číslo Modelu 6 6PLUS U1502 BACKLIGHT IC
Druh backlight ic u1502

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty