Cestovný kufor ROCK TR-0161/3-M - tmavo modrá

TR-0161/3-M_navy

Nový produkt

Cestovný kufor z kolekcie ROCK Deluxe-Lite.Kufor je uzatvárateľný zipsom. Obaja jazdci zipsu majú očko pre pohodlné nasadenie kódového alebo kľúčového zámku. TSA kódový zámok je súčasťou kufra.Kufru možno pomocou druhého zipsu zväčšiť vnútorný objem. V prednej časti sú umiestnené dve menšie vrecká uzatvárateľné zipsom. Horné i bočné madlo je polstrované vo farbe kufra.

Viac detailov

5 položky

92,00 € s DPH

-8%

100,00 € s DPH

Tabuľka dát

Veľkosť M (medium)
Rozmer 72 x 45 x 30 cm
Materiál Twist polyester
Farba tmavo modrá
Objem 76 l / 84 l pri rozšírení
Hmotnosť 2,6 kg
Nostnosť doporučená 15 kg
TSA kódový zámok áno
4 kolieska áno
Teleskopické madlo áno
Rozšíriteľný áno

Detaily

Cestovný kufor z kolekcie ROCK Deluxe-Lite.Kufor je uzatvárateľný zipsom. Obaja jazdci zipsu majú očko pre pohodlné nasadenie kódového alebo kľúčového zámku. TSA kódový zámok je súčasťou kufra.Kufru možno pomocou druhého zipsu zväčšiť vnútorný objem. V prednej časti sú umiestnené dve menšie vrecká uzatvárateľné zipsom. Horné i bočné madlo je polstrované vo farbe kufra. Celý pojazdný systém je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu systému pri preprave, a je opatrený štyrmi dvojitými kolieskami otočnými o 360 °. Na vnútornej strane veka je vrecko na zips.

Cena je uvedená za 1ks zobrazenej veľkosti M.veľkosť M (medium)

materiál: Twist polyester

vnútorný rozmer: 63 x 43 x 28 cm

vonkajší rozmer: 72 x 45 x 30 cm = rozmery kufra vrátane koliesok a horného madla

objem: 76 l / 84 l pri rozšírení

rozšíriteľný cca o 10%

hmotnosť: 2,6 kg

odporúčaná nosnosť 15 kg

ultra ľahká konštrukcia

výsuvný systém

dvojité kolieska otočné o 360 °

TSA kódový zámokTSA zámok (Transportation Security Administration)

nevyhnutný pre lety do USA, Austrálie, Japonska ak je letisková bezpečnostná služba oprávnená skontrolovať obsah batožiny aj za použitia násilia, ak je uzamknutá.

TSA zámok umožňuje odomknúť a opätovne zamknúť vašu batožinu, bez toho aby pri kontrole hrozilo poškodenie zámku a zrušenie Vami nastaveného kódu, pretože pracovník TSA je vybavený univerzálnym "MASTER" kľúčom.