Cestovný kufor ROCK TR-0162/3-M - vínová

TR-0162/3-M_wine

Nový produkt

Cestovný kufor z kolekcie ROCK Apollo.Kufor je uzatvárateľný zipsom. Obaja jazdci zipsu majú očko pre pohodlné nasadenie kódového alebo kľúčového zámku. TSA kódový zámok je súčasťou kufra.Pri kufri možno pomocou druhého zipsu zväčšiť vnútorný objem. V prednej časti sú umiestnené dve vrecká uzatvárateľné zipsom.

Viac detailov

5 položky

112,24 € s DPH

-8%

122,00 € s DPH

Tabuľka dát

Veľkosť M (medium)
Materiál 1680D polyester
Rozmer 67 x 43 x 28 cm
Farba vínová
Objem 58 l / 67 l pri rozšírení
Hmotnosť 3,7 kg
Nostnosť doporučená 15 kg
TSA kódový zámok áno
4 kolieska áno
Teleskopické madlo áno
Rozšíriteľný áno

Detaily

Cestovný kufor z kolekcie ROCK Apollo.Kufor je uzatvárateľný zipsom. Obaja jazdci zipsu majú očko pre pohodlné nasadenie kódového alebo kľúčového zámku. TSA kódový zámok je súčasťou kufra.Pri kufri možno pomocou druhého zipsu zväčšiť vnútorný objem. V prednej časti sú umiestnené dve vrecká uzatvárateľné zipsom. Horné i bočné madlo je polstrované vo farbe kufra. Na bočnej strane je vysúvací adresný štítok.Celý pojazdný systém je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu systému pri preprave, a je opatrený štyrmi dvojitými kolieskami otočnými o 360°. Na vnútornej strane veka sú vrecká na zips.

Cena je uvedená za 1ks zobrazenej veľkosti M.veľkosť M (medium)

materiál: 1680D polyester

vnútorný rozmer: 59 x 41 x 24 cm

vonkajší rozmer: 67 x 43 x 28 cm = rozmery kufra vrátane koliesok a horného

objem: 58 l / 67 l pri rozšírení

rozšíriteľný cca o 15%

hmotnosť: 3,7 kg

odporúčaná nosnosť 15 kg

ľahká konštrukcia

výsuvný systém

dvojité kolieska otočná o 360 °

TSA kódový zámokTSA zámok (Transportation Security Administration)

nevyhnutný pre lety do USA, Austrálie, Japonska ak je letisková bezpečnostná služba oprávnená skontrolovať obsah batožiny aj za použitia násilia, ak je uzamknuté.

TSA zámok umožňuje odomknúť a opätovne zamknúť vašu batožinu, beztoho aby pri kontrole hrozilo poškodenie zámku a zrušenie Vami nastaveného kódu, pretože pracovník TSA je vybavený univerzálnym "MASTER" kľúčom.